3 Replies to “Нов трейлър от Diablo 3: The Demon Hunter”

  1. @Марин: Не Минто, още не е излязла и според мен поне още една година минимум няма да излезе. Starcraft2 излезе преди няколко месеца. И имаше дата поне 6 месеца по-рано. За Диабло не знаем нищо. Освен, че ще е много имбава.

  2. -Клипа с монаха повече ме кефи.
    -Иначе нямам търпение да излезне.
    -Да се надяваме че края на следващата година ще видиме поне някаква бета.

Comments are closed.