3 Replies to “Нов трейлър от Diablo 3: The Demon Hunter”
Това ще е супер яко, като игра май. Но дали е излязла вече. Бях чувал уж за миналата година май нещо но …
@Марин: Не Минто, още не е излязла и според мен поне още една година минимум няма да излезе. Starcraft2 излезе преди няколко месеца. И имаше дата поне 6 месеца по-рано. За Диабло не знаем нищо. Освен, че ще е много имбава.
-Клипа с монаха повече ме кефи.
-Иначе нямам търпение да излезне.
-Да се надяваме че края на следващата година ще видиме поне някаква бета.
Това ще е супер яко, като игра май. Но дали е излязла вече. Бях чувал уж за миналата година май нещо но …
@Марин: Не Минто, още не е излязла и според мен поне още една година минимум няма да излезе. Starcraft2 излезе преди няколко месеца. И имаше дата поне 6 месеца по-рано. За Диабло не знаем нищо. Освен, че ще е много имбава.
-Клипа с монаха повече ме кефи.
-Иначе нямам търпение да излезне.
-Да се надяваме че края на следващата година ще видиме поне някаква бета.